VÜCUT ESTETİĞİ

Vücut estetiği ile birçok nedene bağlı oluşan deformasyonları düzeltmek için yapılan girişimlerdir. Deri altı dokuların düzeltilir, sarkmış yağ ve deri fazlalıkları alınarak estetik bir görünüme kavuşulması sağlanır. 

Vücut estetiği sonucunda düzgün kontürler elde edilirken daha normal bir görüntüye kavuşulması sağlanmaktadır. Kombine operasyonlarla da yapılabilen estetik girişimler ile tek seferde rahatsız olunan vücut bölgelerinin düzeltilmesi ve orantılanması hedeflenir. 

Her kadının ve erkeğin biçimli ve güzel bir vücut arzusudur. Kadınlrda karın, ince bir bel ve belirgin bel çukuru, yuvarlak ve dik bir popo, düzgün bacaklar ve biçimli göğüs hayal edilirken erkeklerde atletik bir görünüm elde edilmesi arzulanmaktadır. Tüm bunları elde edebilmenin yolu öncelikle genetik bir alt yapıya sahip olabilmektir.

Düzenli spor e düzgün beslenme alışkanlıklarıyla desteklenmesi çok önemlidir. Kadın ve erkeklerde aşırı kilo alıp vermeye bağlı olan deformasyonlarda estetik cerrahi çözüm olarak görülürken operasyonlar sonrası vücudun yeni yapısını korumak hastaya düşmektedir.

 

Vaser Liposuction

Vaser Liposuction, ultrasonik ses dalgalarını kullanarak vücudun hassas bölgeleri dahil bir çok bölgesinde rahatlıkla uygulanabilen yağ alınması işlemidir. Vücudun şekillendirilmesi işlemi olarak bilinmesi ve daha hızlı iyileşme süresi ile klasik liposuctiondan farklıdır.

 

Vaser Hi-Def

Vaser Liposuction işlemi ile aspire edilen yağlar ile tıpkı bir heykele şekil verilir gibi vücut şekillendirilir. Kaslar belirginleştirilerek, vücut kontürlerinin düzgünleştirilmesi sağlanır. İstenmeyen yağların alındıktan sonra dolgunlaştırılması ve belirginleştirilmesi istenen bölgeye transfer edilmesi işlemidir.

 

Karın Estetiği

Karın kaslarının gevşemesi ve kilo alıp vermeye bağlı sarkan derinin çıkartılarak deforme olmuş karın bölgesinin tamiri işlemidir. Kişinin durumuna göre belirlenecek işlemin Vaser Liposuction ile yapılarak daha iyi bir sonuç alması sağlanır.

 

Meme Estetiği

Meme estetiği ile kişinin vücut yapısına orantılı bir memeye sahip olması sağlanır. İhtiyaca göre dikleştirme, küçültme ve büyütme işlemleri yapılabilmektedir.

 

Genital Estetik

Gental bölge estetiği, vücudun o bölümündeki fazla yağın alınması, dolgu ile volümün arttırılması, sarkmanın giderilmesi, rengin açılması, iç dudakların küçültülmesi, vajinanın daraltılması gibi pek çok işlemi kapsamaktadır.

Estetik Hair

Yeşilbahçe Mahallesi 
Çınarlı Caddesi 
3. Ercivan Apt. 
No: 1 Kat: 3 D: 8 
ANTALYA
 

MAİL LİSTEMİZE ÜYE OLUN

Yeniliklerimizden Sizi Haberdar Edelim

© CopyrIght 2024 Estetik Hair / Site içeriğinde bulunan içerik bilgilendirme amaçlıdır.